• Wpisów: 149
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 11:05
  • Licznik odwiedzin: 18 130 / 1878 dni
 
violetta92
 
Hej!Dzisiaj po raz ostatni pisze wszystkie streszczenia odcinków od początku.Oglądając dzisiejszy odcinek dowiedziałam się,że od poniedziałku o godzinie 16:00 będą powtórki tych odcinków.I co oglądacie,bo ja tak.Mi się to nigdy nie znudzi.

Odcinek 11
Vilu widzi Tomasa i Ludmilę razem i myśli, że się całują, choć tak naprawdę ona wyciąga mu coś z twarzy. Ludmiła proponuje Tomasowi, żeby zostali parą, ale on traktuje ją tylko jako przyjaciółkę. Vilu mówi Camili, że Francesca szaleje za Tomasem. Maxi po raz kolejny umawia się z siostrą Andresa. Andrés domyśla się wszystkiego. W Studio 21 rozpoczyna się przesłuchanie. Do rekrutacji staje Napo, kuzyn Ludmiły. Tomás także próbuje swoich sił. Potrzebuje jednak do pomocy kogoś, komu zaśpiewa piosenkę. Tym kimś okazuje się Violetta.

Odcinek 12
Po tym jak Violetta zaśpiewała w duecie z Tomasem, chłopak mówi koleżance, że poczuł coś magicznego. Pyta ją, czy ona także to poczuła, ale Violetta zaprzecza. León prosi Andresa, żeby dał Maxiemu szansę na zbliżenie się do siostry. Jade i Matías obmyślają plan pozbycia się Angie z domu. Violetta mówi Pablowi, że postanowiła zapisać się do Studio 21.

Odcinek 13
Violetta zmienia zdanie i szuka Pabla, żeby zwrócił jej formularz rekrutacyjny. Francesca powtarza Tomasowi, że Violetta nic do niego czuje. Tomás przechodzi przez drugi etap rekrutacji – taniec. Gregorio nie chce chłopaka i robi wszystko, aby go oblać. Germán sprzeciwia się lekcjom muzyki Violetty poza Studiem.

Odcinek 14
W pokoju Violetty pojawiaj si€ kolejne przedmioty należące do jej matki. Germán podejrzewa, że to sprawka Angie. Ludmiła prosi Tomasa, żeby użyczył jej piosenkę, jaką zaśpiewał podczas rekrutacji. Chciałaby ją odrobinę zmodyfikować i wykonać ze swoją grupą. Maxi, Camila i Francesca wciąż poszukują utworu dla siebie. Germán jest zdecydowany zwolnić Angie. Violetta znajduje klucz do tajemniczego pokoju, w którym ukryte są inne rzeczy matki. Otwiera go. Germán nakrywa córkę w środku.

Odcinek 15
Francesca próbuje pocałować Tomasa, ale do niczego nie dochodzi. Para umawia się na randkę w kinie. Violetta dąsa się na ojca, że ukrył przed nią zawartość tajemniczego pokoju i ucieka z domu. Pośród rzeczy matki Violetta znajduje pamiętnik, a w nim zdanie, które motywuje ją do pójścia do Studia 21 i zapisania się do szkoły. Podczas przesłuchania wykonuje utwór “En mi mundo” razem z Camilą, Francescą i Maxim.

Odcinek 16
Jade odkrywa, że Angie i Violettę łączy jakiś wspólny sekret. Zleca bratu, żeby je śledził i dowiedział się, co je łączy. Violetta widzi Matiasa w Studio 21 i uprzedza Angie, żeby zabrała go stamtąd. Ludmiła podpisuje kontrakt, który miał być przeznaczony dla Camili. Jej chwila radości szybko mija, gdy dowiaduje się, że musi włożyć koszmarną suknię i zareklamować karmę dla prosiaczków. Tomas postanawia wyznać Violecie, że napisał piosenkę z myślą o niej, nie o Francesce, a wszystkie uczucia, jakie zawarł w słowach, są skierowane do niej.

Odcinek 17
Violetta i Tomás dostają się do Studio 21. Francesca myśli, że Tomás jest w niej tak zakochany, dlatego napisał dla niej piosenkę. Violetta woli trzymać się na dystans od Tomasa, bo wie, że podoba się Francesce. Podczas zajęć Angie łączy uczniów w pary mieszane. Ludmiła i jej koleżanka fałszują losowanie tak by ta pierwsza mogła pracować z Tomasem. Jade prosi Germana, żeby wyznaczył datę ślubu.

Odcinek 18
Francesca chce zmienić partnera do piosenki, ale Angie jej na to nie pozwala i zaprasza do występu duet Violetty i Leona. Jade próbuje odkryć, dlaczego Angie dostała od Germana pierścionek. Angie okłamuje ją i mówi, że Germán ćwiczył z nią swoje oświadczyny. Francesca myśli, że powoli traci Tomasa, bo chłopak spędza każdą wolną chwilę z Ludmiłą. Camila nagrywa utwór demo do swojej płyty. Przed nią trudne wyzwanie: jeśli chce rozpocząć solową karierę musi opuścić Studio 21.

Odcinek 19
Camila jest niezdycowana. Trudno jej się zdecydować między karierą solistki, a warsztatem w Studio 21. Violetta umawia się na pierwszą randkę z Leonem. Germán kategorycznie odmawia córce spotkania się z chłopakiem. Dopiero dzięki Jade zmienia zdanie. Violetta po raz pierwszy śpiewa publicznie. Camila idzie za marzeniem i porzuca studio oraz przyjaciół.

Odcinek 20
Przed podpisaniem kontraktu Camila chce skonsultować go z adwokatem. Prosi Violettę, żeby poprosiła o pomoc Ramallo. Okazuje się, że zastawiono pułapkę i dziewczyna musiałaby ukrywać swoją tożsamość przez 10 lat, a do tego śpiewać zawsze z playbacku. Camila rezygnuje z umowy. Pojawia się ktoś inny, gotowy przystać na warunku. Tym kimś jest Ludmiła. Camila, Maxi i Francesca odkrywają oszustwo podczas losowania par. Dochodzi do zamiany. Ludmiła ma pracować z Maxim, a Francesca z Tomasem.

Odcinek 21
Jade domyśla się, że Angie i Violetta ukrywają jakiś sekret. Nakazuje bratu, by je śledził i poznał ich tajemnicę. Violetta szybko zauważa go przed wejściem Studio 21 i uprzedza Angie. Ludmiła podpisuje kontrakt i czuje się wielką gwiazdą. Jej radość mija szybko, gdy dowiaduje się, że ma wystąpić w reklamie paszy dla świń. Tomás postanawia wyznać Violecie prawdę, że napisał piosenkę z myślą o niej, a słowa utworu wyrażają, co czuje.

Odcinek 22
Jade myśli, że odkryła sekret Angie. Jest przekonana, że guwernantka Violetty spotyka się po kryjomu z Pablem z Studio 21 i grozi, że doniesie o tym Germanowi. Violetta ostrzega Jade, że jeśli się do tego posunie, zniszczy jej zaręczyny. Pablo urządza Angie scenę zazdrości. Violecie nie idzie śpiewanie z Leonem. Tomás uważa, że Violetta ma niewłaściwego partnera i powinna wystąpić z nim. Prowokuje ją do zaśpiewania utworu “Voy por ti” i osiąga sukces. Nie widzą, że Francesca i León przyglądają im się z boku.

Odcinek 23
Germanem targają coraz większe wątpliwości przed ślubem z Jade. Postanawia porozmawiać o tym ze swoją narzeczoną, ale ona nie dopuszcza go do słowa i donosi mu na Angie. Germán idzie do Studia 21, żeby porozmawiać z guwernantką. Ona zabiera go stamtąd, żeby przypadkiem nie spotkał Violetty. León nie może zaśpiewać z Violettą z winy Ludmiły. Francesca pojmuje, że Tomás woli Violettę i daje parze szansę wystąpienia w piosence “Tienes todo”. W Studio 21 pojawia się nowa dziewczyna i jest do szaleństwa zakochana w Maxim. On woli jej jednak unikać.

Odcinek 24
W wyniku głosowania w ćwiczeniu najlepiej sprawdzili się Violetta i Tomás, którzy wykonali utwór “Tienes todo”. Andrea jest napalona na Maxiego, ale on wręcz przeciwnie i za wszelką cenę chce się jej pozbyć. Angie okłamuje Germana, że Pablo jest jej narzeczonym. W Studio 21 pojawia się się dwie ważne osobistości Antonio, założyciel szkoły, oraz Wielki Mistrz Zambrano. Wszyscy czekają, aż znakomity piosenkarz, tancerz i muzyk przekroczy próg studia.

Odcinek 25
Jade i Olga są przekonane, że duch Marii, matki Violetty, nawiedza dom. Okazuje się jednak, że obie kobiety pomyliły ducha z Matíasem w przebraniu. Violetta denerwuje się, bo Tomás chciał ją pocałować, a ona mu się usunęła. Dziewczyna stresuję się, gdyż nigdy nie całowała się z żadnym chłopcem. Tomás tymczasem mylnie sądzi, że Violetta odtrąciła go, bo nic do niego nie czuje. Do tego obecność Leona komplikuje relacje pary. Germán zaprasza Pabla i Angie na kolację. Angie próbuje się wykręcić i kolacja przesuwa się o tydzień.

Odcinek 26
Pojawia się matka Angie. Kobieta powraca z zamiarem ocieplenia swoich stosunków z córką, gdyż ona i Violetta są jej jedyną rodziną. Nie wie jednak, że Violetta jest w Buenos Aires i o mały włos nie spotyka jej w Studio. Camila próbuje dowiedzieć się więcej o gustach Violetty, aby pomóc Tomasowi przygotować się na jego randkę z Violettą. Francesca przyłącza się do Camili oraz Violetty. Dziewczyny organizują babską imprezę piżamową. Violetta zwierza się Leonowi, że umówiła się na randkę z Tomasem. Chłopak przyjmuje wiadomość ze spokojem, w przeciwieństwie do Ludmiły, która zamierza zbojkotować randkę Violetty.

Odcinek 27
Violetta wystawia Tomasa do wiatru z winy Ludmiły, która wysłała jej wiadomość z odwołaniem randki. Jade stosuje się do poleceń ducha Marii i traktuje wszystkich domowników z życzliwością. Matka Angie chce porozmawiać szczerze z Violettą, ale Angie jej odradza z obawy o zachowanie Germana, który znowu może zabrać córkę z Buenos Aires, a wtedy nigdy więcej jej już nie zobaczą. Studio szuka nowego sposobu na zebranie pieniędzy. Przed uczniami kolejne zdanie. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z aktorstwem.

Odcinek 28
Jade mówi Oldze, że powinny się słuchać ducha Marii i robić to, co im rozkaże. Matías, który udaje zmarłą matkę Violetty, nakazuje kobietom, żeby o niego dbały i spełniały jego zachcianki. Matka Angie jest gotowa powiedzieć Germanowi, kim jest Angie, ale ona prosi ją, aby jeszcze się wstrzymała. Ludmiła namawia Pabla, żeby obsadził ją w głównej roli w przedstawieniu. Violetta postanawia, że nie będzie z żadnym ze swoim zalotników. Angie postanawia sama wyznać Germanowi, że jest ciocią Violetty. Germán mylnie interpretuje jej intencje i całuje ją.

Odcinek 29
Niebawem rozpoczną się przesłuchania do sztuki, jaką wystawia Studio 21. Na tę okazję Violetta ma już przygotowaną nową piosenkę. Andrea spotyka się z Andresem, ale jednocześnie podrywa Maxiego. Violetta podejmuje decyzję. Da szansę Leonowi, gdyż wciąż pamięta nieprzyjemny incydent z Tomasem, który wystawił ją na pierwszej randce. Mama Angie ma już dość czekania i chce powiedzieć Germanowi prawdę.

Odcinek 30
Germán spotyka matkę Angie. Mężczyzna zaczyna panikować na myśl, że jego córka mogłaby dowiedzieć się, że ich rodzina jest znacznie większa. Nie tylko zakazuje Violecie opuszczać dom, ale jest gotowy po raz kolejny opuścić Buenos Aires i zabrać córkę gdzieś daleko. Violetta ma dość paranoi ojca i postanawia uciec, żeby stawić się na przesłuchaniu do przedstawienia. Germán planuje przeprowadzkę do Dubaju. Violetta chce odrobić z Tomasem zaległą randkę, mimo tego, że spotyka się teraz z Leonem.

Odcinek 31
Germán postanawia porozmawiać z Angie i poprosić ją, żeby dała mu czas na szczerą rozmowę z córką, albowiem chce sam wyznać jej prawdę. Ludmiła i Tomás zostają wybrani na odtwórców głównych ról w przedstawieniu. Angie nie mogła zasiąść w jury, gdyż jej wybór mógłby być niesprawiedliwy. Tomás i Violetta w końcu idą na pierwszą randkę! Nie jest ona przyjemna dla żadnego z nich, gdyż Tomás oznajmia Violecie, że przeprowadza się z powrotem do Hiszpanii.

Odcinek 32
Camila chce opuścić Studio 21 i zapisać się na unwersytet. Kończy jednak jako kelnerka w Resto Bar, aby opłacić czesne. Po przemyśleniach dochodzi do wniosku, że nigdzie nie będzie jej lepiej jak w Studio. Germ’an domyśla się, że Angie coś do niego czuje. Ludmiła przewraca się podczas próby do spektalu z winy Andresa. Tomás oznajmia Beto, Pablowi i Antonio, że nie weźmie udziału w przedstawieniu z powodu wyjazdu do Hiszpanii.

Odcinek 33
Próby przed występem stają się coraz bardziej skomplikowane. Okazuje się, że ktoś próbuje zbojkotować grę Ludmiły. Tym kimś jest Andrés. León traci cierpliwość i odchodzi. Antonio zastanawia się, czy próbować go zatrzymać czy też zastąpić jego miejsce Tomasem. Wyjazd Tomasa opóźnia się o kilka tygodni, co pozwala mu wziąć udział w przedstawieniu. Podczas występu Tomás obraca się tyłem do publiczności i skupia swój wzrok na Violecie. León wpada w złość. Germán widzi jak Angie całuje Pabla u progu jego domu.

Odcinek 34
Germán myśli, że Angie ma chłopaka. Pablo prosi Angie, żeby traktowała go serio i nie igrała z jego uczuciami. Violetta mówi Angie, że z chęcią widziałaby ją u boku Germana. Maxi podpowiada Tomasowi, żeby nie rezygnował z Violetty. Violetta mówi Leonowi, że nie chce być z Tomasem. On prosi ją, żeby mu to udowodniła. Zabiera ją do parku i skrada jej pierwszy pocałunek. Ludmiła wykorzystuje sytuację i próbuje pocałować Tomasa, ale jej się nie udaje.

Odcinek 35
Violetta jest w rozterce. Nie wie, czy być z Tomasem, który niebawem opuści Buenos Aires, czy z Leonem, który kocha ją bezpamiętnie. Postanawia skupić się na tym pierwszym i prosi ojca, żeby znalazł dla Tomasa jakąś pracę, aby nie musiał wracać do Hiszpanii. Po kłótni Germán zgadza się pomóc. Violetta jest zazdrosna, gdy widzi Ludmiłę i Tomasa podczas prób. León chce ją pocieszyć i namawia, żeby mu zaśpiewała. Okazuje się, że środki zebrane przez Studio21 nie wystarczą na wydanie przedstawienia.

Odcinek 36
Tomás nie musi już wyjeżdżać do Hiszpanii, bo znalazł pracę dzięki pomocy Ludmiły. Kiedy Violetta przychodzi powiedzieć chłopakowi, że Germán także zdobył dla niego zatrudnienie, Tomás myśli, że skopiowała ona pomysł Ludmiły. Germán spotyka Leona w swoim domu i zaprasza go, żeby został z nimi na kolację. Sytuacja robi się skomplikowana dla Leona, gdy dowiaduje się, że Angie także pracuje w domu Germana, a do tego ani ona, ani Violetta nie są z nim do końca szczere. Germán o mały włos nie przyłapuje córki na śpiewaniu z Leonem. Na szczęście Angie ją kryje. Violetta wpada na pomysł, jak zebrać pieniądze na przedstawienie. Chce prosić o pożyczkę Ramallo, a później zwrócić mu dług z zysków. Pablo jest gotowy pokryć koszty wydania spektaklu z własnych oszczędności.

Odcinek 37
Dzięki Pablo przedstawienie zostanie wystawione. Luca ma problemy finansowe i musi zwolnić pracowników. Tomás i Violetta coraz bardziej się od siebie oddalają. Olga zatrudnia zaklinaczy duchów, aby pozbyli się zjawy Marii, która nawiedza dom Germana. Violetta dowiaduje się, że ślub jej ojca i Jade odbędzie się w tym samym dniu co przedstawienie, dlatego mówi Pablowi, że nie może wziąć w nim udział. Jade pojawia się w Studio 21 i widzi Leona w towarzystwie Violetty. Tym samym odkrywa, że Violetta jest uczennicą szkoły.

Odcinek 38
Resto Bar może zostać zamknięty. Maxi, camila, Brako i Francesca wpadają na pomysł, jak zmniejszyć koszty przedstawienia, aby uniknąć zamknięcia lokalu. Germán nie zamierza przekładać ślubu na inny dzień. Violetta jest smutna, bo w tej sytuacji nie będzie mogła wystąpić w spektaklu. Angie rezygunuje z posady guwernantki Violetty.

Odcinek 39
Jest już coraz mniej czasu do ślubu Germana i Jade. Trwają poszukiwania nowej dziewczyny, która zastąpi miejsce Violetty. Camila nie chce wziąć udziału w przesłuchanu, gdyż obawia się porażki. Francesca zapisuje koleżankę na casting. Tomás ulega wypadkowi podczas tańca i myśli, że jego udział w show jest zagrożony. Antonio go uspokaja. Ostatecznie to Camila zostaje wybrana na miejsce Violetty.

Odcinek 40
Violetta odrzuca propozycję głównej roli w przedstawieniu, by udać się na przyjęcie zaręczynowe swojego ojca. Tomas przekonuje ją do uczestnictwa. Bohaterka ostatecznie wyraża zgodę, zjawia się w ostatniej chwili i dostaje owacje na stojąco. Jednak nagle zawalają się dekoracje!

ANBLDW

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego